Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Sierpień »
« 14 do 20-08-2017 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:30        
55 min

CROSS FITNESS

Darek Trener

SALA DOLNA

   
09:00
55 min

bodyArt STRETCH

Ewa Miśkiewicz

SALA GÓRNA

   
55 min

bodyArt

Ewa Miśkiewicz

SALA GÓRNA

55 min

bodyArt PURE

Ewa Miśkiewicz

SALA GÓRNA

   
09:15          
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Gosia Szymańska

SALA GÓRNA

55 min

PILATES

Ania/Agata K.

SALA GÓRNA

09:30    
55 min

BPU+PIŁKI

Ania Marzec

SALA DOLNA

55 min

TRENING OBWODOWY

TFS TEAM SIŁOWNIA

SALA DOLNA

 
55 min

BPU

Monika/Magda

SALA DOLNA

 
10:30          
55 min

KETTLEBELL+BRZUCH

Monika/Magda

SALA DOLNA

55 min

PIŁKI+BRZUCH

Ania/Magda P.

SALA DOLNA

11:00    
55 min

Program SENIOR 60+

Kasia Michalik

SALA GÓRNA

 
55 min

Program SENIOR 60+

Kasia Michalik

SALA GÓRNA

   
13:30            
55 min

CROSS FITNESS

Darek Trener

SALA DOLNA

16:00    
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP+PIŁKI

Ewa Miśkiewicz

SALA GÓRNA

       
16:30    
55 min

TBC+STEP

Magda Pięta

SALA DOLNA

ZASTĘPSTWO

55 min

BPU

Ania Marzec

SALA DOLNA

55 min

BODY SHAPE

Ola Wawrzeńczyk

SALA DOLNA

   
17:00
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Ewa Miśkiewicz

SALA GÓRNA

   
55 min

TRX I

Darek Trener

55 min

PILATES

Gosia Szymańska

SALA GÓRNA

   
17:30
55 min

BODY SHAPE

Łukasz Tereszko

SALA DOLNA

ZASTĘPSTWO

 
55 min

BRZUCHOMANIA

Monika Łuczkiewicz

SALA DOLNA

55 min

PUMP

Ola Wawrzeńczyk

SALA DOLNA

ZASTĘPSTWO

     
18:00    
55 min

STRETCHING

Kasia Opalińska

SALA GÓRNA

55 min

JOGA DLA KRĘGOSŁUPA

Ewa Miśkiewicz

SALA GÓRNA

     
18:30
55 min

ZUMBA

Paulina Dudzik

SALA DOLNA

 
55 min

KETTLEBELL SHAPE

Monika Łuczkiewicz

SALA DOLNA

55 min

ZUMBA

Ola Wawrzeńczyk

SALA DOLNA

55 min

CROSS BASIC

Darek Trener

SALA DOLNA

   
19:00
55 min

PILATES

Agata Kluz

SALA GÓRNA

 
55 min

bodyArt FLOW

Kasia Opalińska

SALA GÓRNA

55 min

bodyArt MIX II

Ewa Miśkiewicz

SALA GÓRNA

55 min

bodyArt

Agata Kluz

SALA GÓRNA

ZASTĘPSTWO

   
19:30
55 min

BPU

Monika Łuczkiewicz

SALA DOLNA

 
55 min

BPU

Magda Pięta

SALA DOLNA

ZASTĘPSTWO

55 min

BODY SHAPE

Monika Łuczkiewicz

SALA DOLNA

ZASTĘPSTWO

55 min

BRZUCHOMANIA

Magda Ir

SALA DOLNA

   
20:00    
55 min

TRX

Darek Trener

SALA GÓRNA

55 min

STRETCHING

Łukasz Tereszko

SALA GÓRNA

     
90 min

IRON CROSS

zajęcia dodatkowo płatne

STREFA IRON CROSS

 
20:30
55 min

ATHLETIC FIT

Darek Trener

SALA DOLNA

 
55 min

FITNESS LATINO

Zawistowicz Julia

SALA DOLNA

ZASTĘPSTWO

55 min

CROSS FITNESS

Darek Trener

SALA DOLNA

     
21:00    
55 min

BOKS

Darek Trener

SALA GÓRNA

       
← →